FI
//
SV
//
EN

KONTAKTA OSS

Berätta nedan är du hellre anträffbar per e-post eller per telefon, lämpligaste tidpunkt och ditt ärende. Alla meddelanden behandlas konfidentiellt.






Jag vill i fortsättningen motta erbjudande och information



* Skriv den rätta summan (föra att undvika spam), tack!



Kontakt information

Sami Jalo / Projects, sales, marketing, mobilkranar Sverige
sami.jalo@jalojalo.fi 
+358 50 5277113

Toni Jalo / Mobilkranar Finland
toni.jalo@jalojalo.fi
+358 400 523844


Kari Jalo / Styrelseordförande
kari.jalo@jalojalo.fi
+358 40 825 5004

Ann-Christin Suhonen / Fakturering, handhavande
jalojalo@jalojalo.fi
+358 400 476400

Mikko Heino / Boomlifar
mikko.heino@jalojalo.fi
+
358 400 525484

Mika Jalo / Underhållande
mika.jalo@jalojalo.fi
+358 405527400

Petri Väätäinen / Mobilkranar Helsinki 
petri.vaatainen@jalojalo.fi
+358 50 3955036

Tomi Kaunisto / MobilkranarHelsinki 
tomi.kaunisto@jalojalo.fi
+
358 50 5130061

Sari Leppänen / Mobilkranar Jyväskylä
sari.leppanen@jalojalo.fi
+
358 400 715731

Jukka Leppänen / Mobilkranar Jyväskylä
jukka.leppanen@jalojalo.fi
+358 400 711091

Tampere, Vaasa, Oulu / Mobilkranar beställningsnummer
+358 50 5277113