FI
//
SV
//
EN

KONTAKT

Berätta nedan är du hellre anträffbar per e-post eller per telefon, lämpligaste tidpunkt och ditt ärende. Alla meddelanden behandlas konfidentiellt.






Jag vill i fortsättningen motta erbjudande och information



* Skriv den rätta summan (föra att undvika spam), tack!



Kontakt information

Sami Jalo / Verkställande direktör 
sami.jalo@jalojalo.fi 
+358 50 5277113

Toni Jalo / Skattmästare
toni.jalo@jalojalo.fi
+358 40 5191835


Kari Jalo / Styrelseordförande
kari.jalo@jalojalo.fi
+358 40 825 5004

Ann-Christin Suhonen / Fakturering, handhavande
jalojalo@jalojalo.fi
+358 400 476400

Mika Jalo / Underhållande
mika.jalo@jalojalo.fi
+358 405527400

Mikko Heino / Höjdliftar Turku
mikko.heino@jalojalo.fi
+358 400 523844 

Henry Högman
 / Boomlifar
henry.hogman@jalojalo.fi
+
358 400 525484

Petri Väätäinen / Höjdlift Helsinki 
petri.vaatainen@jalojalo.fi
+358 50 3955036

Tomi Kaunisto / Höjdlif Helsinki 
tomi.kaunisto@jalojalo.fi
+
358 50 5130061

Sari Leppänen / HöjdlifJyväskylä
sari.leppanen@jalojalo.fi
+
358 400 715731

Jukka Leppänen / Höjdlif Jyväskylä
jukka.leppanen@jalojalo.fi
+358 400 711091

Tampere, Vaasa, Oulu / Höjdlif beställningsnummer
+358 50 5277113