FI
//
SV
//
EN

Yhteystiedot

Kerro viestikentässä miten haluaisit yhteydenoton tapahtuvan (puhelin/sähköposti), milloin sinut parhaiten tavoittaa ja voit myös kertoa lyhyesti asiastasi. Kaikki yhteydenotot käsitellään luottamuksellisesti.






Minulle saa jatkossa lähettää tarjouksia ja informaatiota.



* Kirjoita vastaus laskutoimitukseen roskapostin välttämiseksi, kiitos!



Yhteystiedot

Sami Jalo / Projektit, myynti, markkinointi
sami.jalo@jalojalo.fi 
+358 50 5277113

Toni Jalo / Nostolava-autot Varsinais-Suomi
Hallinto ja laskutus
toni.jalo@jalojalo.fi
+358 400 523844


Kari Jalo / Hallituksen puheenjohtaja
kari.jalo@jalojalo.fi
+358 40 825 5004

Ann-Christin Suhonen / Hallinto ja laskutus
jalojalo@jalojalo.fi
+358 400 476400

Mikko Heino / Henkilönostimet
mikko.heino@jalojalo.fi
+
358 400 525484

Mika Jalo / Huolto
mika.jalo@jalojalo.fi
+358 405527400

Petri Väätäinen / Nostolava-autot ja henkilönostimet Pääkaupunkiseutu
petri.vaatainen@jalojalo.fi
+358 50 3955036

Tomi Kaunisto / Nostolava-autot Pääkaupunkiseutu
tomi.kaunisto@jalojalo.fi
+
358 50 5130061

Sari Leppänen / Nostolava-autot ja henkilönostimet Keski-Suomi
sari.leppanen@jalojalo.fi
+
358 400 715731

Jukka Leppänen / Nostolava-autot ja henkilönostimet Keski-Suomi
jukka.leppanen@jalojalo.fi
+358 400 711091

Tampere, Vaasa, Oulu / Nostolava-autot tilausnumero
+358 50 5277113

Laskutustiedot
Nostolava-auto Jalo & Jalo Oy
Hitsarinkatu 4
20360 Turku
Y-tunnus: 1523771-3
Verkkolaskutusosoite: 003715237713
Välittäjän tunnus: 003721291126
Operaattori: Maventa