FI
//
SV
//
EN

Yhteystiedot

Kerro viestikentässä miten haluaisit yhteydenoton tapahtuvan (puhelin/sähköposti), milloin sinut parhaiten tavoittaa ja voit myös kertoa lyhyesti asiastasi. Kaikki yhteydenotot käsitellään luottamuksellisesti.






Minulle saa jatkossa lähettää tarjouksia ja informaatiota.



* Kirjoita vastaus laskutoimitukseen roskapostin välttämiseksi, kiitos!



Yhteystiedot

Kari Jalo / Hallituksen puheenjohtaja
kari.jalo@jalojalo.fi
+358 40 825 5004

Sami Jalo
/ Toimitusjohtaja
sami.jalo@jalojalo.fi 
+358 50 5277113

Toni Jalo / Talousjohtaja
toni.jalo@jalojalo.fi
+358 40 5191835

Ann-Christin Suhonen / Hallinto
jalojalo@jalojalo.fi
+358 400 476400

Mika Jalo / Huolto
mika.jalo@jalojalo.fi
+358 405527400

Ari Niilola / Myyntipäällikkö
ari.niilola@jalojalo.fi
+358 400 228127

Sami Ahonen / Aluepäällikkö Länsi-Suomi
sami.ahonen@jalojalo.fi
+358 50 3393241

Mikko Heino / Nostolava-autot Varsinais-Suomi
mikko.heino@jalojalo.fi
+358 400 523844

Petri Väätäinen / Nostolava-autot ja henkilönostimet Pääkaupunkiseutu
petri.vaatainen@jalojalo.fi
+358 50 3955036

Tomi Kaunisto / Nostolava-autot Pääkaupunkiseutu
tomi.kaunisto@jalojalo.fi
+
358 50 5130061

Sari Leppänen / Ajojärjesely Keski- ja Itä-Suomi
sari.leppanen@jalojalo.fi
+
358 400 715731

Marko Pesonen / Ajojärjestely Pirkanmaa
marko.pesonen@jalojalo.fi
+358 50 400 2420

Mikko Heino / Nostolava-autot Pohjanmaa
mikko.heino@jalojalo.fi
+358 400 523844

Mia Virtanen / Nostolava-autot Pohjois-Suomi
mia.virtanen@jalojalo.fi
+358 50 4780051

Jyri Nikkilä / Projektipäällikkö
jyri.nikkila@jalojalo.fi
+358 50 5935070

Patrik Hvitfelt / Henkilönostimet
Patrik.Hvitfelt@jalojalo.fi
+358 400 525484

Anu Pausio / Laskutus
anu.pausio@jalojalo.fi
+358 50 4758728

Myynti:

Liiketoimintapäällikkö, PKS rakentaminen ja tuulivoima
Aleksi Rytilahti
+358 50 339 8556
aleksi.rytilahti@jalojalo.fi

Asiakkuuspäällikkö, Jyväskylä ja Keski-Suomi
Jouni Autio
+358503463398
jouni.autio@jalojalo.fi

Asiakkuuspäällikkö, Päijät-Häme ja Kanta-Häme
Henri Nurmi
+358 (0) 50 406 1442
henri.nurmi@jalojalo.fi

Myyntipäällikkö, Pohjanmaa, Pohjois-Suomi, projektimyynti valtakunnallisesti sekä siltakoneet
Ari Niilola 
ari.niilola@jalojalo.fi
+358 400 228127



Laskutustiedot
Nostolava-auto Jalo & Jalo Oy
Hitsarinkatu 4
20360 Turku
Y-tunnus: 1523771-3
Verkkolaskutusosoite: 003715237713
Välittäjän tunnus: 003721291126
Operaattori: Maventa